Vergi ve Danışmanlık

VERGİ HİZMETLERİ

Kurumlar Vergisi Tam Tasdik Hizmetleri

Katma Değer Vergisi İadesi Hizmetleri

Şirket Birleşme, Satın Alma ve Bölünme Hizmetleri

Transfer Fiyatlandırması Hizmetleri

Uluslararası Vergi Danışmanlığı Hizmetleri


Seçkin uzman kadrosu ile Gramer Danışmanlık Yeminli Mali Müşavirlik, verginin uzmanlık gerektiren alanlarında sizlere hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra yurtiçi-yurtdışı mali danışmanlık alanında hizmetlerimiz ile yanınızdayız. Bilgi ve tecrübe sahibi Gramer Danışmanlık Yeminli Mali Müşavirlik, vergi planlamalarınızda profesyonel ekibi ile vergi risklerinizi belirlemektedir.

Gemi ile navlun taşımacılığı, ihracat, ithalat, Ar-ge, kişisel kazanç vergi uygulamaları diğer uzmanlık alanlarımızdır.

YÖNETİM DESTEK HİZMETLERİ

Muhasebe Destek

Bordrolama Destek Hizmetleri

Yönetim Raporlamaları

Vergi Beyannamesi Hizmetleri


TÜRK TİCARET KANUNU HİZMETLERİ

Gramer Danışmanlık Yeminli Mali Müşavirlik, uzmanlık gerektiren Türk Ticaret Kanunu, muhasebe, bordrolama, finansal raporlama, vergi sorumlulukları alanında sizlere yönetim destek hizmetleri ile yardımcı olmaktadır.

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Danışmanlık Hizmeti; vergi, sosyal güvenlik, işletme, Ticaret Kanunun ve Muhasebe Kanunlarının konusu alanlarını kapsamaktadır.

Şirket kendi günlük işleriyle ilgili olan aktivitelerini yerine getirirken, mali mevzuatlar gereğince kuralları yerine getirirse bir sorunla karşılaşmaz veya problemle karşılaştıkları zaman uygun bir koruma elde edebilirler ve bazen fırsatlardan avantaj elde etmek finansal sorunlar üzerinden öneri almayı sağlayabilir.

Yıllık veya bir kereye mahsus belirli bir konu için danışmanlık hizmeti almak mümkündür.

VERGİ PLANLAMASI

Vergi, işletmeler için bir giderdir. Plan yapmadığınız genellikle zaman ne kadar vergi ödeyeceğinizden haberdar olmazsınız.

Fakat uygun planlamayla birlikte ne kadar vergi ödeyeceğinizi planlayabilirsiniz. Dahası, doğru planlama yapıldığında yasa dışı bir yola sapmadan vergi giderinizi de tıpkı diğer giderler gibi düşürebilirsiniz.

Şirketimizce faaliyetiniz, gelir ve gider yapınız incelenerek işletmenizin vergi karşısındaki durumu tespit edilmekte ve yararlanabileceğiniz vergisel avantajlar ile en az vergi giderine katlanmanız için alınması gereken tedbirler tespit edilmektedir.

Bu sayede hem vergi giderinizden tasarruf etmeniz sağlanmakta, hem de ödeme zamanlaması yılın başından belli olmaktadır.